Manga solisti, ‘sağlık sistemini’ övünce linç edildi

Manga solisti Ferman Akgül, Türkiye’deki sağlık sistemini övdüğü gerekçesiyle, takipçilerinin çomar, koyun, satılık, kaç para aldın gibi hakaretlerine maruz kaldı

Manga Grubunun ünlü solisti Ferman Akgül, yurt dışında görüp yaşadıkları sonrasında, Türkiye’nin sağlık sistemine ilişkin olarak şunları söyledi: “Git yurt dışında hasta ol bakalım ne oluyor. Burdan boş boş konuşmak kolay. Sağlık sektörümüz hakkında goy goy yapılmasına izin vermem. O konuda en ileri ülkeyiz.

Dünyanın öbür ucuna konser vermeye gittik Avustralya’ya. Hiçbir yere değişmem ülkemi. Biz burada güzeliz. Bir yere gitmek yok, giden gitsin.” Ferman Akgül’ün bu sözleri sonrasında bazı takipçileri “çomar, koyun, satılık, kaç para aldın” gibi hakaretlerde bulundu

Sağlık Personelinin Youtube Kanalı İlgi Çekiyor !

Gündemde Youtube çok fazla kişi tarafından rağbet görürken sağlık personeli için açılan youtube kanalı çok fazla rağbet görmekte işte detaylar..

Sağlık Personeli İçin AÇILAN Youtube Kanalına ulaşmak için Tıkla

Sağlık personeline ait tüm video içerik ve haberleri paylaşan bu kanal bu günlerde 112acil ambulans vakaları oynatma listesi yaptı ve vol serisi olarak dizi tarzında bir video içeriği sunmakta..

İLK FRAGMAN İLGİ GÖRMEKTE..

Fragmanın devamı olarak AMBULANS VAKALARI VOL1 bugün 112AcilFm Youtube oynatma listelerinde yer alacağı bilgisi alındı..

Sizlerde Abone olarak ve paylaşarak Destek Olabilirsiniz..

Medyada bizi Destekler misiniz?

Sayfalarımızı Beğenmek ve Takip Etmek İçin Bağlantılara Tıklayınız..

112AcilFM Facebook Sayfası

Sondakika112 Facebook Sayfası

İnstagramda Bizi Destekler misiniz ?

112AcilFm İnstagram Sayfası

Twetter de Bizi Destekler misiniz ?

112AcilFm Twetter Sayfası

Youtube de Kanalımıza Abone Olur musunuz?

112AcilFm Youtube Kanalı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*